KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409165
nr 1740 9165
Douglas Thomson (1955), "Bathers". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 93x103 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:36:48
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr